Programma

DATA ORA EVENTO
24 Novembre 19:00 Young Famous Orchestra: Lights of joy
24 Novembre 20:50 “Ne Vedem la Cluj” – lansare videoclip HARA
25 Novembre 19:00 Spectacol de teatru: Reactor Cluj – Proteine Fluorescente
26 Novembre 18:00 Asociația Urbannect: Povești la gura sobei 
26 Novembre 19:00 Concert oferit de Școala de muzică Voltaj Academy
26 Novembre 20:15 Concert: Voltaj
27 Novembre 18:30 Concert: Analia Selis 
27 Novembre 19:30 Spectacol interactiv de tango oferit de Compania de Tango Cluj 
28 Novembre 18:30 Piesă de teatru: Scufița Roșie
28 Novembre 19:30 Concert: Renata Burca 
29 Novembre 17:00 Spectacol de colinde: Grădinița cu Parfum de Tei
29 Novembre 18:30  Concert de pian: Smart Styles
29 Novembre 19:00 Concert de operă: Paula Rad
30 Novembre 18:30 Seară de folk: Magda Pușkaș, Ioana Mureșan, Adi Bezna și alții
DATA ORA EVENTO
1 Dicembre 15:00 Spectacol Folcloric
1 Dicembre 19:00 Concert: ANDRA
1 Dicembre 20:00 Spectacol de artificii în Piața Avram Iancu 
1 Dicembre 20:10 Concert: CARGO
DATA ORA EVENTO
2 Dicembre 18:30 Concert: Razvan Krivach – Accoustic Aroma
2 Dicembre 19:30 Concert: Proconsul 
3 Dicembre 18:00 Asociația Urbannect: Povești la gura sobei 
3 Dicembre 19:00 DJ: Le minion 
3 Dicembre 20:00 Concert: Moonlight Breakfast
4 Dicembre 18:30 Concert de muzică populară și colinde tradiționale
5 Dicembre 17:00 Vine Moș Nicolae în piață 
5 Dicembre 19:00 Spectacolul: “FROZEN – REGATUL ÎNGHEȚAT“
6 Dicembre 18:30 Concert: Școala de muzică Tudor Jarda
7 Dicembre 18:30 Spectacol de colinde: Liceul Octavian Stroia 
7 Dicembre 19:15 Fanfara Diviziei 4 Infanterie Gemina
7 Dicembre 19:30 Concert de colinde: Asociația Oastea Domnului
7 Dicembre 20:30 Concert: Natif
8 Dicembre 17:00 Concert de colinde: Biserica Evanghelică Lutherană
8 Dicembre 18:30 Concert: Admiral C4C
8 Dicembre 19:30 Concert: Fun Factory 
DATA ORA EVENTO
9 Dicembre 17:00 Crosul lui Moș Crăciun 
9 Dicembre 19:00 DJ: Vlad Bretan 
9 Dicembre 20.00 Concert: SMILEY
10 Dicembre 18:00 Asociația Urbannect: Povești la gura sobei 
10 Dicembre 19:00 Concert jazz: Blue Velvet
10 Dicembre 20:00 Concert jazz: Bluejays
11 Dicembre 15:00 Parada lui Moș Crăciun
11 Dicembre 18:30 Concert de muzică populară și colinde tradiționale
12 Dicembre 18:00 Concert de colinde: Colegiul Național “George Barițiu”
12 Dicembre 18:30 Piesă de teatru: Cei trei purceluși
12 Dicembre 19:15 Concert de colinde: Liceul Special pentru Deficienți de Vedere
12 Dicembre 19:30 Concert: Armonia Music 
12 Dicembre 20:30 Concert: Ministar 
13 Dicembre 16:00 Concert de colinde: Colegiul Economic “Iulian Pop”
13 Dicembre 18:00 Concert de colinde: Școala “Emil Isac” 
13 Dicembre 18:30 Concert aniversar: Școala de muzică The Beat 
14 Dicembre 18:30 Seară de folk: Cătălin Condurache, Punct rom și alții 
15 Dicembre 18:30 Concert: Royal Avenue 
15 Dicembre 19:45 Concert: BOSQUITO
DATA ORA EVENTO
16 Dicembre 18:30 Concert: Score Band 
16 Dicembre 20:30 Concert: Vunk 
17 Dicembre 17:30 Grădinița Țăndărică: grupa steluțelor și grupa fluturașilor 
17 Dicembre 18:00 Asociația Urbannect: Povești la gura sobei
17 Dicembre 19:00 Grupul vocal Oremus al Seminarului Teologic Ortodox 
17 Dicembre 19:30 Concert: Ioana Moldovan
17 Dicembre 20:00 Concert: Petra Aker 
18 Dicembre 17:00 Concert de colinde: Colegiul Tehnic Napoca
18 Dicembre 17:30 Concert de colinde: Grădinița Țăndărică
18 Dicembre 18:30 Concert de colinde: Asociația Amicus
18 Dicembre 19:00 Concert de colinde: Liceul teoretic “Lucian Blaga”
18 Dicembre 19:30 Concert de blues: G Brothers
19 Dicembre 17:00 Concert de colinde: Incubatorul de arte 
19 Dicembre 18:30 Piesă de teatru: Crăiasa Zăpezii 
19 Dicembre 19:30 Concert: Artschool 
20 Dicembre 16:00 Moșul UPC
20 Dicembre 18:30 Concert: Mirabela Dauer 
20 Dicembre 19:30 Concert: Monica Anghel 
21 Dicembre 18:30 Seară maramureșeană: Grupul Iza și prietenii
22 Dicembre 18:30 Corul Bisericilor Greco-Catolice, Romano Catolice și Reformate
22 Dicembre 19:00 Concert de colinde: Biserica Penticostală nr. 5 „Albini”
22 Dicembre 19:30 Concert de colinde: Biserica lui Isus Hristos a Sfinţilor din Zilele din Urmă
22 Dicembre 20:00 Concert de colinde: Șezătoarea Clujului
DATA ORA EVENTO
23 Dicembre 18:30 Concert de colinde: Diana Fechete
23 Dicembre 19:00  Concert de colinde: Vibes Live Band
23 Dicembre 20:00 Concert de colinde: Grupul Zestrea Ardealului
25 Dicembre 19:00 Concert de jazz: Edina Jazz Quartet
26 Dicembre 19:00 Piesă de teatru: Pinocchio
26 Dicembre 20:00 Pianista Olga Bordas și soliștii Operei clujene 
27 Dicembre 18:30 Concert: Seven 
27 Dicembre 19:30 Concert: Robin and the Backstabbers 
28 Dicembre 19:00 Concert: byron
29 Dicembre 19:00 The EMP
30 Dicembre 19:00 Concert de pian: Two 2 Tango
DATA ORA EVENTO
31 Dicembre REVELION

CONTATTO

Accetto i termini e le condizioni del sito