A program

 

 

Dátum Óra Esemény
november 24 19:00 Young Famous Orchestra: Lights of joy
november 24 20:50 Ne Vedem la Cluj – A HARA együttes videóklipjének premierje
november 25 19:00 Színdarab: Reactor Cluj – Proteine Fluorescente
november 26 18:00 Urbannect Egyesület: Mesemondás a tűz mellett
november 26 19:00 A Voltaj Academy Zeneiskola koncertje
november 26 20:15 Voltaj concert
november 27 18:30 Analia Selis concert
november 27 19:30 Interaktív tangóelőadás a Kolozsvári Tangóegyesület szervezésében
november 28 18:30 Színdarab: Piroska és a farkas
november 28 19:30 Renata Burca koncertje
november 29 17:00 Karácsonyi énekek: Hársfa Illatú Óvoda
november 29 18:30  Zongorakoncert: Smart Styles
november 29 19:00 Opera koncert: Paula Rad
november 30 18:30 Népzene est: Magda Pușkaș, Ioana Mureșan, Adi Bezna és más előadók

 

 

Dátum Óra Esemény
december 1 15:00 Néptanc elöadás
december 1 19:00 Koncert: ANDRA
december 1 20:00 Tűzijáték a Bocskai (Avram Iancu) Téren
december 1 20:10 Koncert: CARGO

 

 

Dátum Óra Esemény
december 2 18:30 Koncert: Razvan Krivach – Accoustic Aroma
december 2 19:30 Koncert: Proconsul
december 3 18:00 Urbannect Alapitvány: Tüz melleti mese
december 3 19:00 DJ: Le minion
december 3 20:00 Koncert: Moonlight Breakfast
december 4 18:30 Népdalok és hagyományos Karácsonyi énekek
december 5 17:00 Jön a Mikulás a térre
december 5 19:00 Előadás: FROZEN – Jégvarázs
december 6 18:30 A Tudor Jarda Zeneiskola Koncertje
december 7 18:30 Karácsonyi énekek elöadása: Octavian Stroia Liceum
december 7 19:15 Divizia 4 Infanterie Gemina Rezesbandája
december 7 19:30 Karácsonyi énekek: Oastea Domnului Egyesület
december 7 20:30 Koncert: Natif
december 8 17:00 Karácsonyi énekek: Evangelikus Lutheránus Templom
december 8 18:30 Koncert: Admiral C4C
december 8 19:30 Koncert: Fun Factory

 

 

 

Dátum Óra Esemény
december 9 17:00 A Télapó Futama
december 9 19:00 DJ: Vlad Bretan
december 9 20.00 Koncert: SMILEY
december 10 18:00 Urbannect Egyesület: Tüz melleti mese
december 10 19:00 Jazz Koncert : Blue Velvet
december 10 20:00 Jazz Koncert : Bluejays
december 11 15:00 Karácsonyi Felvonulás
december 11 18:30 Népdalok és hagyományos karácsonyi énekek
december 12 18:00 Karácsonyi énekek: George Barițiu Nemzeti Kollégium
december 12 18:30 Szindarab: A három kismalac
december 12 19:15 Karácsonyi énekek: A nemlátok szpeciális Liceum
december 12 19:30 Koncert: Armonia Music
december 12 20:30 Koncert: Ministar
december 13 16:00 Karácsonyi énekek: “Iulian Pop” Közgazdasági
december 13 18:00 Karácsonyi énekek:  “Emil Isac”  Iskola
december 13 18:30 Évfordulós koncert: The Beat  Zene Iskola
december 14 18:30 Népzene est: Cătălin Condurache, Punct romés mások
december 15 18:30 Koncert: Royal Avenue
december 15 19:45 Koncert: BOSQUITO

 

 

Dátum Óra Esemény
december 16 18:30 Koncert: Score Band
december 16 20:30 Koncert: Vunk
december 17 17:30 Țăndărică Óvoda: a kis csillagok és a pillangók csoportja
december 17 18:00 Urbannect Egyesület: Tüz melleti mese
december 17 19:00 Oremus az Ortodox Gimnázium kórusa
december 17 19:30 Koncert: Ioana Moldovan
december 17 20:00 Koncert: Petra Aker
december 18 17:00 Karácsonyi énekek: Napoca Tehnikai Gimnázium
december 18 17:30 Karácsonyi énekek: Țăndărică Ovoda
december 18 18:30 Karácsonyi énekek: Amicus Egyesület
december 18 19:00 Karácsonyi énekek: “Lucian Blaga” Gimnázium
december 18 19:30 Blues koncert: G Brothers
december 19 17:00 Karácsonyi énekek: A művészet inkubátor
december 19 18:30 Szindarab: Jégkirálynő
december 19 19:30 Koncert: Artschool
december 20 16:00 UPC Apó
december 20 18:30 Koncert: Mirabela Dauer
december 20 19:30 Koncert: Monica Anghel
december 21 18:30 Máramarosi est: Grupul Iza și prietenii
december 22 18:30 A Görög-Katolikus, Romai-Katolikus és Református Templomok Korusa
december 22 19:00 Karácsonyi énekek: Pünkösdista Gyülekezet, Albini 5
december 22 19:30 Karácsonyi énekek: Isus Hristos si Sfinţii din Zilele din Urmă
december 22 20:00 Koncert Karácsonyi énekekkel: A Kolozsvári kaláka

 

 

Dátum Óra Esemény
december 23 18:30 Karácsonyi énekek: Diana Fechete
december 23 19:00  Karácsonyi énekek: Vibes Live Band
december 23 20:00 Karácsonyi énekek: Grupul Zestrea Ardealului
december 25 19:00 Jazz Koncert: Edina Jazz Quartet
december 26 19:00 Színdarab: Pinocchio
december 26 20:00 Olga Bordas zongoramüvész és a Kolozsvári Opera előadói
december 27 18:30 Koncert: Seven
december 27 19:30 Koncert: Robin and the Backstabbers
december 28 19:00 Koncert: byron
december 29 19:00 The EMP
december 30 19:00 Zongora koncert : Two 2 Tango
Dátum Óra Esemény
december 31  Szilveszter

Elérhetöség

Egyetértek a felhasználási feltételekkel