Events

DATE TIME EVENT
24 November 19:00 Young Famous Orchestra: Lights of joy
24 November 20:50 “Ne Vedem la Cluj” – lansare videoclip HARA
25 November 19:00 Spectacol de teatru: Reactor Cluj – Proteine Fluorescente
26 November 18:00 Asociația Urbannect: Povești la gura sobei 
26 November 19:00 Concert oferit de Școala de muzică Voltaj Academy
26 November 20:15 Concert: Voltaj
27 November 18:30 Concert: Analia Selis 
27 November 19:30 Spectacol interactiv de tango oferit de Compania de Tango Cluj 
28 November 18:30 Piesă de teatru: Scufița Roșie
28 November 19:30 Concert: Renata Burca 
29 November 17:00 Spectacol de colinde: Grădinița cu Parfum de Tei
29 November 18:30  Concert de pian: Smart Styles
29 November 19:00 Concert de operă: Paula Rad
30 November 18:30 Seară de folk: Magda Pușkaș, Ioana Mureșan, Adi Bezna și alții
DATE TIME EVENT
1 December 15:00 Spectacol Folcloric
1 December 19:00 Concert: ANDRA
1 December 20:00 Spectacol de artificii în Piața Avram Iancu 
1 December 20:10 Concert: CARGO
DATE TIME EVENT
2 December 18:30 Concert: Razvan Krivach – Accoustic Aroma
2 December 19:30 Concert: Proconsul 
3 December 18:00 Asociația Urbannect: Povești la gura sobei 
3 December 19:00 DJ: Le minion 
3 December 20:00 Concert: Moonlight Breakfast
4 December 18:30 Concert de muzică populară și colinde tradiționale
5 December 17:00 Vine Moș Nicolae în piață 
5 December 19:00 Spectacolul: “FROZEN – REGATUL ÎNGHEȚAT“
6 December 18:30 Concert: Școala de muzică Tudor Jarda
7 December 18:30 Spectacol de colinde: Liceul Octavian Stroia 
7 December 19:15 Fanfara Diviziei 4 Infanterie Gemina
7 December 19:30 Concert de colinde: Asociația Oastea Domnului
7 December 20:30 Concert: Natif
8 December 17:00 Concert de colinde: Biserica Evanghelică Lutherană
8 December 18:30 Concert: Admiral C4C
8 December 19:30 Concert: Fun Factory 
DATE TIME EVENT
December 17:00 Crosul lui Moș Crăciun 
December 19:00 DJ: Vlad Bretan 
9 December 20.00 Concert: SMILEY
10 December 18:00 Asociația Urbannect: Povești la gura sobei 
10 December 19:00 Concert jazz: Blue Velvet
10 December 20:00 Concert jazz: Bluejays
11 December 15:00 Parada lui Moș Crăciun
11 December 18:30 Concert de muzică populară și colinde tradiționale
12 December 18:00 Concert de colinde: Colegiul Național “George Barițiu”
12 December 18:30 Piesă de teatru: Cei trei purceluși
12 December 19:15 Concert de colinde: Liceul Special pentru Deficienți de Vedere
12 December 19:30 Concert: Armonia Music 
12 December 20:30 Concert: Ministar 
13 December 16:00 Concert de colinde: Colegiul Economic “Iulian Pop”
13 December 18:00 Concert de colinde: Școala “Emil Isac” 
13 December 18:30 Concert aniversar: Școala de muzică The Beat 
14 December 18:30 Seară de folk: Cătălin Condurache, Punct rom și alții 
15 December 18:30 Concert: Royal Avenue 
15 December 19:45 Concert: BOSQUITO
DATA ORA EVENIMENT
16 December 18:30 Concert: Score Band 
16 December 20:30 Concert: Vunk 
17 December 17:30 Grădinița Țăndărică: grupa steluțelor și grupa fluturașilor 
17 December 18:00 Asociația Urbannect: Povești la gura sobei
17 December 19:00 Grupul vocal Oremus al Seminarului Teologic Ortodox 
17 December 19:30 Concert: Ioana Moldovan
17 December 20:00 Concert: Petra Aker 
18 December 17:00 Concert de colinde: Colegiul Tehnic Napoca
18 December 17:30 Concert de colinde: Grădinița Țăndărică
18 December 18:30 Concert de colinde: Asociația Amicus
18 December 19:00 Concert de colinde: Liceul teoretic “Lucian Blaga”
18 December 19:30 Concert de blues: G Brothers
19 December 17:00 Concert de colinde: Incubatorul de arte 
19 December 18:30 Piesă de teatru: Crăiasa Zăpezii 
19 December 19:30 Concert: Artschool 
20 December 16:00 Moșul UPC
20 December 18:30 Concert: Mirabela Dauer 
20 December 19:30 Concert: Monica Anghel 
21 December 18:30 Seară maramureșeană: Grupul Iza și prietenii
22 December 18:30 Corul Bisericilor Greco-Catolice, Romano Catolice și Reformate
22 December 19:00 Concert de colinde: Biserica Penticostală nr. 5 „Albini”
22 December 19:30 Concert de colinde: Biserica lui Isus Hristos a Sfinţilor din Zilele din Urmă
22 December 20:00 Concert de colinde: Șezătoarea Clujului
DATA ORA EVENIMENT
23 December 18:30 Concert de colinde: Diana Fechete
23 December 19:00  Concert de colinde: Vibes Live Band
23 December 20:00 Concert de colinde: Grupul Zestrea Ardealului
25 December 19:00 Concert de jazz: Edina Jazz Quartet
26 December 19:00 Piesă de teatru: Pinocchio
26 December 20:00 Pianista Olga Bordas și soliștii Operei clujene 
27 December 18:30 Concert: Seven 
27 December 19:30 Concert: Robin and the Backstabbers 
28 December 19:00 Concert: byron
29 December 19:00 The EMP
30 December 19:00 Concert de pian: Two 2 Tango
DATE TIME EVENT
31 December REVELION

CONTACT

I agree with the terms and conditions of this website